Ubytování v Haddington

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Haddington. Najděte si jeden z hotelů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Haddington, kde najdeme města Gifford, East Linton, Whittingehame, Aberlady a Longniddry.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. The Golf Tavern StarStarStar

Foto: The Golf Tavern
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
87 %

Featuring a bar, The Golf Tavern in Haddington is located 9 km from National Museum of Flight. This 3-star inn offers free WiFi. The property has a restaurant. At the inn, all rooms include a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom.

Hotely v okolí Haddington

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Haddington jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Haddington. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Haddington.


2. No.12 Quality Street StarStarStar

Foto: No.12 Quality Street
Lokalita: North Berwick
Vzdálenost: 9.7 km
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
88 %

No.12 Quality Street in North Berwick offers a range of rooms furnished to a high standard. The property also includes the fully licensed Café Bar at No. 12, which serves Illy coffee and a wide choice of Scottish dishes. All rooms at No.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
osoba76 - 76 GBP za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby140 - 140 GBP za noc
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby140 - 140 GBP za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby0 - 0 GBP za noc
Třílůžkový pokoj (3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě)
osoby110 - 142 GBP za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: